• Mercedes Viano

  Viano jest osobową, bardziej elegancką odmianą użytkowego Mercedesa Vito. Jednak w maksymalnej, specjalnej wersji wyposażenia Grand Edition Avantgarde naprawdę ciężko poznać, że to auto bazuje na dostawczym vanie. To luksusowy salon na kołach! 9 miejsc, klimatyzacja 3-strefowa, automat.

  Cena od: 300 zł/doba.

  Kontakt: 601 424 507

   

  {{eval var=$pagesDB->getContent(1017)}}

 • Ford Tourneo Custom

  Najnowszy Ford Tourneo Custom 9cio miejscowy to połączenie najwyższego w swojej klasie poziomu bezpieczeństwa.Przestronne i luksusowe wnętrze posiada elastyczny system tylnych siedzeń, oferujący ponad 30 różnych ustawień, co pozwala łatwo dostosować ich układ do własnych potrzeb. Posiada nowoczesne rozwiązania, takie jak inteligentny tempomat, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom Pre-Collision Assist lub system sterowania głosowego Ford SYNC z możliwością podłączenia odtwarzacza MP3 czy telefonu i funkcją Emergency Assistance, dzięki której w razie wypadku służby ratunkowe zostaną powiadomione o lokalizacji pojazdu.

  Cena od: 250 zł/doba.

  Kontakt: 601 424 507

   

  {{eval var=$pagesDB->getContent(1017)}}

 • Volkswagen Caddy

  5 osób, klimatyzacja, nawigacja, tv, radio, mp3, dvd.

  Kolory: biały.
  Cena od: 150 zł/doba.


  Kontakt: 601 424 507

  {{eval var=$pagesDB->getContent(1013)}}

 • Jaguar

  Wygrywająca wielokrotnie światowe konkursy limuzyna XF - połączenie dynamiki, komfortu oraz charakteru samochodu sportowego. Połączenie to zostało wielokrotnie nagrodzone wyróżnieniami na konkursach motoryzacyjnych na całym świecie. XF to radość z prowadzenia oraz z przebywania w środku. Skóra, fotele rozkładane, radio, 4-strefowa klimatyzacja, dvd, mp3.

  Kolory: złoty.
  Cena od: 300 zł/doba.


  Kontakt: 601 424 507

  {{eval var=$pagesDB->getContent(994)}}